• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی بنیادی بازار به تاریخ ۱۸.۱۲.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

ساعت ۰۳:۰۰ واحد ارزی دلار نیوزیلند - شاخص اطمینان حوزه ی کسب و کار از ANZ

افزایش آتی نرخ کسری این شاخص نرخ گذاری های دلار نیوزیلند را، تحت فشار قرار خواهد نمود. عدم تغییرات شدید سطح داده های در پیش رو، با کاهش یابی نرخ نوسانات این واحد ارزی همراه خواهد گردید.

 

ساعت ۰۳:۳۰ واحد ارزی دلار استرالیا - پروتکل نشست سران بانک رزرو استرالیا در رابطه با سیاست گذاری های مالی و وامی

این گزارش شرح مفصلی از شرایط اقتصادی جاری و آتی کشور را در بر داشته، که به موازات عرضه یابی - نرخ نوسانات ارزی دلار استرالیا را نیز، افزایش خواهد نمود.

 

ساعت ۱۲:۰۰ واحد ارزی یورو آلمان - شاخص شرایط حوزه ی کسب و کار از IFO

ساعت ۱۲:۰۰ واحد ارزی یورو آلمان - شاخص شرایط جاری از IFO

ساعت ۱۲:۰۰ واحد ارزی یورو آلمان - شاخص انتظارات اقتصادی از IFO

گرایش کلی این چند شاخص منفی بوده و در صورت افت آتی شان می توان با تضعیف یابی نرخ یورو نیز، مواجه شد. با وجود متوسط بودن درجه ی اهمیت این چند گزارش، همراه با تغییرات شدید سطح داده های در پیش رو از آمار تخمین یافته - با افزایش نرخ نوسانات ارزی یورو، برخورد خواهیم نمود.

 

ساعت ۱۶:۳۰ واحد ارزی دلار کانادا - تغییرات حجم سفارشات صنعتی

تغییرات کمابیش نرخ این شاخص، نرخ گذاری های دلار کانادا را، تحت تاثیر قرار نخواهند نمود. و کاهش غیر منتظره ی این شاخص نرخ گذاری های این واحد ارزی را، تحت فشار قرار خواهد نمود. در این بین می بایست به تغییرات قیمت نفت نیز، توجه نمود. چرا که نفت به عنوان یکی از اهرم های تاثیر گذار و شکل دهنده به نرخ گذاری های دلار کانادا، به شمار می رود.

 

ساعت ۱۶:۰۰ واحد ارزی دلار ایالات متحده - حجم جواز صادره ی ساخت و ساز

ساعت ۱۶:۰۰ واحد ارزی دلار ایالات متحده - تعداد پایه ریزی های جدید ساختمانی

تغییرات کمابیش نرخ این شاخص، تاثییرات خاصی بر نرخ گذاری های دلار ایالات متحده نخواهند داشت. اما در صورت افت شدید این دو شاخص می توان با تضعیف یابی نرخی دلار نیز، مواجه شد. در پی عرضه یابی این گزارش با افزایش نرخ نوسانات ارزی دلار، مواجه خواهیم شد.

 

واحد ارزی دلار نیوزیلند - تغییرات شاخص جهانی بهای محصولات لبنیاتی

با توجه به بعید بودن افزایش آتی نرخ این شاخص، در صورت مثبت رقم خوردن نرخ داده های در پیش رو بیش از ٪۲ می توان با تحکیمات نرخی دلار نیوزیلند برخورد نمود. خنثی بودن آمار دریافتی نرخ گذاری های این جفت ارزی را، تحت فشار قرار خواهد نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.